Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

ТОВ "Євро-реконструкція" повідомляє, що згідно протоколу КМДА № 68 від 28.10.2021р. засідання Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та  постанови КМУ № 1236 від 09.12.2021р. «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» ТОВ “Євро-Реконструкція” змінює умови прийому споживачів.

З 1 листопада 2021р. отримати консультацію у приміщенні Центру обслуговування клієнтів та звернутися до Департаменту енергозбуту ТОВ «Євро-Реконструкція» буде можливо лише за умови наявності у споживача сертифікату про вакцинацію, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години або «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання.

Додатково звертаємо увагу, що прийом громадян проводиться з дотриманням запобіжних заходів: обов’язкова наявність захисної маски, здійснення заміру температури на вході та дотриманням соціальної дистанції – в приміщенні Центру обслуговування клієнтів може перебувати не більше 10 споживачів.


Посилання: https://cutt.ly/SRNeoD5