Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Сьогодні метро та низка маршрутів наземного громадського транспорту працюватимуть на годину довше через футбол.

Як інформує КП «Київський метрополітен», у ніч з 2 на 3 листопада, у зв’язку із проведенням на стадіоні НСК «Олімпійський» футбольного матчу (початок гри о 22:00) між командами «Динамо» (Київ) та «Барселона» (Барселона, Іспанія), роботу метрополітену буде продовжено на 1 годину.

Окрім того, можливе обмеження (закриття) на вхід станції «Олімпійська» перед початком футбольного матчу і після закінчення гри станцій «Олімпійська», «Палац спорту» і «Площа Льва Толстого».

Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажиропотоку на платформах станцій.

КП «Київпастранс» повідомляє, що буде подовжено роботу маршрутів наземного громадського транспорту:

  • тролейбусних – №№ 3, 8, 18, 24, 26, 30, 41;
  • трамвайних – №№ 1-К, 8-К, 28;
  • автобусних у режимі маршрутного таксі: №№ 178, 220, 410, 500, 523, 576, 582.

Крім того, буде забезпечено чергування резервних автобусів, які у разі необхідності будуть задіяні на маршрутах №№ 33-Т, 55, 69, 99.

Звертаємо увагу, що з 1 листопада у Києві заборонено перевезення пасажирів громадським транспортом, у тому числі метрополітеном (крім осіб до 18 років), без негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години; або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання особи від зазначеної хвороби.

Також нагадуємо правила, за якими відбуваються футбольні матчі в «червоній» зоні. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів № 1236 від 9 грудня 2020 року, проведення масових заходів у «червоній» зоні дозволяється за наявності у всіх учасників заходу «зеленого» COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години чи документа про одужання.


Посилання: https://cutt.ly/GR1d8PR
  • No labels