Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Відвідати пункт вакцинації у торгово-розважальних центрах можна без «зеленого» COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена чи документа про одужання. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Він нагадав, що з 1 листопада у Києві встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Тож у столиці почали діяти додаткові карантинні обмеження.

«У Києві за минулу добу виявили ще 1738 хворих на коронавірус. COVID-19 продовжує наступ на життя та здоров’я киян. За прогнозами вірусологів, значний сплеск хвороби ще попереду. Аби знизити темпи поширення інфекції, у столиці введено низку додаткових обмежень. До прикладу, відвідувати ТРЦ тепер можна тільки за наявності «зеленого» COVID-сертифіката, негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години чи документа про одужання. А от продовольчі ринки, сезонні та продуктові ярмарки працюють у звичному режимі з дотриманням карантинних вимог», – прокоментував Олексій Кулеба.

Він додав, що особи, які не досягли 18-річчя, відвідувати торговельні центри можуть лише в супроводі дорослих, які повністю вакциновані чи мають відповідні тести.

«Важлива інформація. Якщо у ТРЦ працює центр вакцинації, то для щеплення відвідувачі можуть заходити без пред’явлення COVID-сертифікату чи негативного тесту. На вході потрібно повідомити, що ідете на щеплення. Наголошую, що наразі єдиним шляхом повернення до звичного життя залишається масова вакцинація. Усіх, хто ще не встиг зробити щеплення, – закликаю якнайшвидше це зробити», – закцентував перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень.

Нагадаємо, що правила відвідування ТРЦ у «червоній» зоні регламентовані чинною Постановою Кабінету Міністрів № 1236 від 09.12.2020. 


Посилання: https://cutt.ly/cR1ZJ4z