Blog
Skip to end of metadata
Go to start of metadata
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

 У ніч проти 12 січня в столиці суттєво похолоднішало. Температура повітря опустилася до 14° морозу і триматиметься вдень 12 січня. Уночі проти 13 січня синоптики прогнозують похолодання до 17° морозу.

У всіх районах столиці продовжують працювати пункти обігріву. До них зможе звернутися кожен, хто потребує допомоги у морозні дні. Пункти обігріву розташовуються у приміщеннях комунальних підприємств, лікарнях, територіальних центрах соціального обслуговування. Із переліком адрес можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/NIeNlhQ .

Окрім того, додаткові пункти обігріву працюють цілодобово на приміському вокзалі «Дарниця» та Південному вокзалі станції «Київ-Пасажирський».

Також у холодну пору року в місті працює соціальний патруль, який надає допомогу особам без постійного місця проживання. Патруль виїжджає у місця скупчення безхатченків, проводить серед них інформаційну роботу та надає їм теплі одяг та взуття, забезпечує гарячим харчуванням. Соціальний патруль пояснює безхатченкам, де вони можуть зігрітися, переночувати в теплі, отримати допомогу у відновленні документів тощо.


Посилання: https://cutt.ly/oIWH5EB

 

  • No labels