Page tree
Skip to end of metadata
Go to start of metadata

Оформлення картки: Рішення "Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина" №549/6600 п. 4.3


Громадяни, які з об'єктивних причин не можуть самостійно прийти до банку - учасника проекту "Муніципальна картка "Картка киянина" або іншого пункту оформлення та видачі муніципальних карток "Картка киянина", подають зазначені в пункті 4.2 цього Положення документи через свого уповноваженого представника. Уповноважений представник пред'являє свій паспорт громадянина України, паспорт громадянина України, що бажає оформити муніципальну картку "Картка киянина", або документ, який його замінює, та документ, що підтверджує його повноваження як представника.

Видача (отримання картки): Рішення "Про запровадження в місті Києві багатофункціональної електронної картки "Муніципальна картка "Картка киянина" №549/6600 п 4.8. абз. 2


Видача муніципальних карток "Картка киянина" громадянам, які з об'єктивних причин не можуть самостійно прийти до пункту оформлення муніципальної картки "Картка киянина" та в інтересах яких діють уповноважені представники, здійснюється відповідно до законодавства України, в тому числі нормативних документів Національного банку України.

На жаль, відповідно до нормативних документів Національного банку України банк не має право видавати платіжний засіб (яким є і Картка Киянина) довіреним особам (за довіреністю).