Blog

Blog

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. З 18:00 07 серпня функціонування діючого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру буде припинено. У період впровадження оновленого ЄДР прийом документів, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, не здійснюватиметься. Про це повідомив Міністр юстиції Денис Малюська.

«З 07 по 16 серпня 2020 року дані будуть переноситись з старого реєстру до нового і доступ реєстраторів до ЄДР протягом цього часу буде відсутній. Документи на реєстрацію не прийматимуться з 00 годин 05 серпня, а документи, подані до цього часу, повинні бути опрацьовані до 18 години 07 серпня. Просимо вибачити за тимчасові незручності та запланувати проведення реєстраційних дій (реєстрацію юридичних осіб та ФОП, зміну директора, внесення змін до зареєстрованих даних тощо) до 05 серпня або ж після 16 серпня 2020 року», - зазначив Міністр.

Водночас він наголосив, що протягом періоду перенесення даних Колегія з розгляду скарг у сфері державної реєстрації продовжуватиме працювати, матиме доступ до ЄДР та зможе оперативно реагувати на потенційні рейдерські атаки.

Серед переваг нового ЄДР, за словами очільника відомства, безоплатний пошук відомостей за даними відокремленого підрозділу юридичної особи; забезпечення можливості формування виписки після проведення будь-якої реєстраційної дії; можливість обліку сімейних фермерських господарств та поява окремої ознаки створення такого господарства; удосконалені бізнес-процеси реєстрації, зокрема створено виражене відображення проведених змін, забезпечили припинення ФОП та внесення змін до відомостей про ЮО в один етап, додали нові атрибути розширеного пошуку.

«Також у новому ЄДР створені нові реєстраційні дії, зокрема, перехід на діяльність на підставі власного установчого документу або модельного статуту, внесення та скасування заборони вчинення реєстраційних дій, внесення змін до відомостей про відокремлений підрозділ; створені нові друковані форми документів (заява, рішення про відмову) та оновлені наявні (витяг, виписка, опис поданих документів, повідомлення про відмову); впроваджені додаткові механізми контролю та модулі безпеки, зокрема, контроль наявності сканованої копії поданого документа, підтвердження операцій в системі з використанням КЕП, ідентифікація користувача при отриманні витягу на порталі з використанням КЕП, автоматичний «LOG-OFF» у разі наявності ПЗ віддаленого керування та неактивності користувача в системі, що в свою чергу сприятиме у протидії рейдерству», - зауважив Денис Малюська.

Іншими перевагами оновленого ЄДР є:

 • можливість формування запиту на видачу копій документів з реєстраційної справи;
 • наявність словника адміністративно-територіального устрою з можливістю обрання вулиць з переліку, що забезпечує єдиний підхід при введенні адреси;
 • оновлений атрибутивний склад форм для внесення інформації, зокрема з’явилися додаткові поля для внесення необхідної інформації в ЄДР;
 • створена нова сутність – «кінцевий бенефіціарний власник», тим самим покращена якість внесення даних про кінцевих бенефіціарних власників шляхом їх чіткого структурування та відокремлення від засновників, що, в свою чергу, дозволяє розміщувати інформацію в окремих блоках при наданні відомостей з ЄДР чи публікації у відкритих даних.

Також в оновленому ЄДР передбачена технічна можливість його подальшого вдосконалення та доопрацювання.


Посилання: https://bit.ly/2DzipRC

НОВА ІНФОРМАЦІЯ


На столичному фунікулері тривають щорічні ремонті роботи. Оновлений фунікулер прийме пасажирів після 21 серпня.

Протягом серпня будуть відремонтовані машинний, компресорний та теристорний зали. Замінять шпали та оновлять контактну мережу. У вагонах підйомника замінять колеса та обшивку, проведуть повний огляд обладнання.

Після всіх робіт будуть проведені статичні та динамічні випробування обладнання під навантаженням.

Ремонтні роботи проводяться саме влітку, адже на липень-серпень припадає найменший пасажиропотік – до 2000 тисяч користувачів на день. В інші сезони в середньому щодня фунікулером користуються 4000 пасажирів.


Посилання: https://bit.ly/3gqpLFT

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

В ніч з 05 на 06 серпня буде проводитися профілактична промивка мереж:

 • вул. Ташкентська,
 • вул. Бориспільська,
 • вул. Зрошувальна,
 • вул. Горбунова,
 • вул. Ремонтна,
 • вул. Автопаркова,
 • вул. Колекторна,
 • вул. Світла,
 • селища «ЗБК-135»,
 • селища «Рембаза».

З 23.00 до 07.00 в ніч з середи на четвер за вказаними адресами не рекомендуємо користуватись водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб.

Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити: якщо візуально вода прозора та не має стороннього запаху, користуватися нею цілком безпечно.


Посилання: https://bit.ly/33va506

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 4 серпня, у Контактному центрі відбудеться «пряма лінія» за участю Литвинова Сергія Дмитровича, в.о. директора з транспорту комунального підприємства «Київпастранс».

Проходитиме «пряма лінія» в Контактному центрі міста Києва з 12:00 до 13:00. Дзвінки від мешканців будуть прийматися за номером «15-51». У цей час всі охочі матимуть можливість звернутись з питаннями, які їх турбують.

Зокрема, на обговорення будуть винесені наступні теми:

 • зменшення інтервалу руху громадського транспорту, незадовільний графік роботи;
 • зміна траси існуючих маршрутів громадського транспорту;
 • відновлення та організація нових автобусних, трамвайних та тролейбусних маршрутів;
 • облаштованість зупинок, санітарний стан та перенесення їх в інше місце;
 • впровадження нових зупинок громадського транспорту та відновлення старих;
 • робота контролерів у громадському транспорті;
 • випадки порушень посадової інструкції водіями у міському громадському транспорті та ін.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн».


Посилання: https://bit.ly/2Pze8AJ

НОВА ІНФОРМАЦІЯ


Дата

Учасник «прямої лінії»

04.08.2020

Директор комунального підприємства «Київпастранс»

11.08.2020

Директор комунального підприємства  «Київміськсвітло»

18.08.2020

Директор комунального підприємства «Центр організації дорожнього руху»

25.08.2020

Директор Департаменту соціальної політики Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

01.09.2020

Директор Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

08.09.2020

Директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

15.09.2020

Директор Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

22.09.2020

Директор Департаменту міського благоустрою та збереження міського середовища Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

29.09.2020

Директор Департаменту охорони здоров’я Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

06.10.2020

Директор Департаменту освіти і науки Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

13.10.2020

Директор Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

20.10.2020

Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

27.10.2020

Голова Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації

03.11.2020

В. о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації

10.11.2020

Голова Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації

17.11.2020

Голова Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації

24.11.2020

Голова Печерської районної в місті Києві державної  адміністрації

01.12.2020

Голова Подільської районної в місті Києві державної адміністрації

08.12.2020

Голова Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

15.12.2020

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації

22.12.2020

Голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У столиці вартість електроенергії для малих непобутових споживачів, до категорії яких не належить населення, із 1 серпня збільшиться в середньому на 6%. Це пов’язано зі змінами тарифів на передачу і розподіл, які ухвалила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Тарифи на електроенергію для населення не змінилися. Про це повідомив постачальник електроенергії YASNO.

Малі непобутові споживачі – до 31.12.2020 споживачі, які купують електроенергію для власного споживання, не є побутовими споживачами та електроустановки яких приєднані до електричних мереж із договірною потужністю до 150 кВт.

Як нагадує постачальник електроенергії, тариф для малих непобутових споживачів розраховується на основі 4 складових:

 1. Тариф на розподіл електроенергії – затверджується окремо для кожного оператора системи розподілу (ОСР), змінюється з 1 серпня.
 2. Тариф на передачу електроенергії – тариф ДП «Укренерго» зросте на 54,6% і становитиме 240,23 грн/МВт⋅год, а не 155,4 грн/МВт⋅год, як зараз.
 3. Прогнозована середня закупівельна ціна електроенергії – залишається без змін.
 4. Тариф на послуги постачальника універсальної послуги – залишається без змін.

Рахунки з новими сумами малі непобутові споживачі отримають вже у липні. Постачальник YASNO оновив на сайті ціни на універсальні послуги для малих непобутових споживачів.

«YASNO – постачальник універсальних послуг для жителів cтолиці. Тарифи для населення встановлюються державою та наразі не змінюються. Зміни стосуються лише малих непобутових споживачів. YASNO як постачальник проводить нарахування відповідно до спожитих клієнтами кіловат-годин та забезпечує розрахунки. Зменшити витрати на електроенергію можна за допомогою енергоефективних заходів. Енергоаудитори YASNO Efficiency можуть допомогти розробити план таких заходів та обрати оптимальні енергоефективні рішення», – сказав директор YASNO в Києві Віктор Мельников.


Посилання: https://bit.ly/2XdiEJ4

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У суботу, 1 серпня 2020 року,  о 10:00 розпочнеться реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Про це йшлося під час пресбрифінгу щодо попередніх результатів ЗНО та початку вступної кампанії сьогодні, 29 липня 2020 року, в приміщенні МОН.

«З 01 серпня з 10:00 розпочинається реєстрація електронних кабінетів для вступників, які подаватимуть заяви в електронній формі. Вступники зможуть подати заяви з 13 до 22 серпня. Хочемо наголосити і заспокоїти вступників, що зареєструвати електронний кабінет вони зможуть протягом всього періоду подання заяв», - зазначив заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко.

Однією з новацій вступної кампанії цього року є можливість подання електронних заяв для вступників з магістратури на основі ОР бакалавр для тих абітурієнтів, які складали ЄВІ/ЄФВВ.

Крім того, стало можливим подання електронних заяв вступниками пільгових категорій, які мають хоча б один сертифікат ЗНО 2017-2020 років. Для цього їм потрібно перед поданням заяв звернутися до одного із закладів вищої або фахової передвищої освіти із підтверджуючими документами для внесення їх до «Реєстру осіб із спеціальними умовами».

«Сьогодні-завтра відбуватиметься тестування електронних кабінетів. Просимо вступників максимально долучитися до цього процесу. Однак звертаємо увагу на те, що вони працюватимуть із тестовою версією і всі внесені тестові заяви будуть видалені із системи увечері 30 липня. Тестовий логін і пароль також не будуть працювати», - наголосив Андрій Вітренко.

Для подання заяв до вишів вступники реєструють свій електронний кабінет. Покрокові інструкції та відеороз'яснення щодо того, як створювати та реєструвати електронний кабінет розміщені на сайті МОН.

Нагадаємо, 30 червня розпочали роботу консультативні лінії та приймальня громадян щодо вступної кампанії 2020.


Посилання: https://bit.ly/3hOmKzh

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

За ініціативи Президента України Міністерство соціальної політики послідовно працює над підвищенням соціальних гарантій найбільш вразливих категорій громадян, перш за все - громадян похилого віку.

Рішенням Уряду встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 та більше років, та які потребують постійного стороннього догляду, у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн х 40%= 685 грн).

Допомога призначатиметься та виплачуватиметься з 1 січня 2020 року (для її нарахування буде здійснено перерахунок)..


Посиалння: https://www.msp.gov.ua/news/18908.html

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Поблизу шести станцій метро облаштують перехоплюючі паркувальні майданчики. Перший з них – біля станції метро «Видубичі» – вже працює в режимі дослідної експлуатації. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

«Перший з шести перехоплюючих паркінгів – біля станції метро Видубичі -  вже працює в режимі дослідної експлуатації, поки що на безоплатній основі. Він розрахований на 193 місця. На сьогодні в середньому щодня власники автомобілів залишають на паркінгу 120-140 автівок», – зазначив Олександр Густєлєв.

За словами заступника голови КМДА, перехоплюючі паркінги з’являться на в’їздах у столицю за п’ятьма напрямками:

 • Ірпінський напрямок – поблизу станції метро «Академмістечко»;
 • Житомирський напрямок – біля станції метро «Святошин»;
 • Одеський напрямок – біля станцій метро «Видубичі» та «Іподром»;
 • Бориспільський напрямок – біля станції метро «Червоний Хутір»;
 • Гостомельський напрямок – біля станції метро «Сирець».

Загалом на цих паркінгах зможуть розміститися 988 автомобілів.

Для зручності користувачів паркінгу на «Видубичах» вже влаштовано зовнішнє освітлення, транспорте та пішохідне огородження, два безпечних пішохідних переходи, нанесено вертикальну та горизонтальну дорожню розмітку, встановлена навігація, прокладено оптоволокно та найближчим часом буде встановлено 10 камер відеоспостереження. Наразі завершується обладнання вхідних груп: КПП та шлагбаумів.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов наголосив, що місто, облаштовуючи перехоплюючі паркінги, надає водіям розумну альтернативу: залишити власний автомобіль на майданчику та продовжувати рух громадським транспортом.

«Завдяки цьому ми розвантажимо центральну частину міста від приватного транспорту і зменшимо затори у столиці», – підкреслив директор Департаменту.

Визначили такі адреси розташування паркінгів:

 • вул. Тираспольська, 12  (на перетині вул. Тираспольська та вул. Щусєва);
 • вул. Стеценка, 1/3 (ст. м. «Сирець»);
 • площа Героїв Бреста (ст. м. «Святошин»);
 • просп. Броварський (ст. м. «Лісова», уздовж лінії метрополітену);
 • вул. Старобориспільська (ст. м. «Червоний Хутір», майданчик № 1);
 • вул. Камишинська (ст. м. «Видубичі»).

Посилання: https://bit.ly/3f7063n

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Київрада ухвалила рішення про перейменування вулиці Російської в Дарницькому районі на вулицю Юрія Литвинського, а також присвоєння назви новій вулиці у Святошинському районі – вулиця Олеся Бердника.

Вулиця Російська у Дарницькому районі пролягає від вулиці Ревуцького до Россошанської вулиці. Перейменовано вулицю Російську на честь Литвинського Юрія Олексійовича. Литвинський Юрій Олексійович – активний учасник Революції Гідності, полковник резерву (посмертно), боєць батальйону оперативного призначення «Донбас» Національної гвардії України, брав участь у визволенні території Донбасу від російських військ. Загинув від кулі російського снайпера.

Новій вулиці у Святошинському районі присвоєно назву – вулиця Олеся Бердника. Він є видатним українським письменником-фантастом, автором понад 20 романів і повістей, футурологом, художником, композитором. Член-засновник Української Гельсінскької групи (УГГ), політв’язень радянських таборів. Провідник гуманістичного об’єднання «Українська духовна республіка».


Довідково.

У разі перейменування вулиці немає потреби змінювати адресу реєстрації у паспорті, це можна зробити лише за власним бажанням. Крім того, документи на право власності, авто та інші правовстановлюючі документи, у яких зазначена стара назва лишаються чинними. Перейменування вулиці також жодним чином не впливає на реалізацію виборчого права.

Внести зміни до правовстановлюючих документів можна під час чергового візиту до нотаріусу (наприклад, у разі продажу майна). У разі необхідності довідку про зміну назви вулиці можна отримати у Департаменті містобудування та архітектури КМДА. Детальніше про це – за посиланням: https://goo.gl/UncKx5.

За інформацією Департаменту фінансів, рішення про перейменування вулиць не потребує виділення додаткових коштів з міського бюджету. Наразі КМДА розробляє проект рішення щодо стандартів і дизайну вуличних табличок, тож їх буде встановлено на будинках незалежно від того, було перейменовано вулицю чи ні.


Посилання: https://bit.ly/3fbsfGH

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

З 29 липня 2020 р. у робочі дні призначаються додаткові рейси міських електропоїздів: у ранковий час “пік” – рейси №7306, 7315/16, 7325 (у напрямку Е1); у вечірній час “пік” – рейси №7422, 7429/30, 7437 (у напрямку Е2).

По суботам і неділям курсування відбуватиметься згідно з попереднім розкладом без змін.

З новим розкладом руху можна ознайомитись на касових павільйонах станцій міської електрички і на інформаційних стендах біля турнікетів, а також на офіційному сайті КП “Київпастранс”. У розкладі руху з часом в оперативному порядку можливі зміни.


Посилання: https://bit.ly/3f75pQk

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Пошкодження обладнання на Київській теплоелектроцентралі № 5, що розташована на вулиці Промисловій, усунуто. Споживачі підключені до електропостачання.

Наразі районні аварійні служби перевіряють локальні підключення, щоб жоден будинок не залишився без послуги.

Нагадаємо, що через пошкодження частина споживачів Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів тимчасово залишилася без електропостачання.


Рух тролейбусних маршрутів відновлено


Посилання: https://bit.ly/3jKFGRu

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

Цього тижня у столиці пройдуть сезонні сільськогосподарські ярмарки. Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва.


28 липня (вівторок):

 • у Дніпровському районі – вул. Івана Микитенка, 21-27;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5;
 • у Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1.

29 липня (середа):

 • у Дніпровському районі – просп. Соборності, 2-20;
 • Печерському районі – вул. Велика Васильківська (у межах вулиць Єжи Гедройця та Ковпака);
 • у Подільському районі – просп. Правди, 5-11;

30 липня (четвер):

 • у Голосіївському районі – вул. Ломоносова (у межах вулиць Михайла Стельмаха та Маричанської);
 • у Дніпровському районі – б-р Перова, 8-10, просп. Романа Шухевича, 12-А;
 • у Печерському районі – вул. Генерала Алмазова, 6;
 • у Святошинському районі – вул. Гната Юри, 5;
 • у Шевченківському районі – вул. Багговутівська, 1.

31 липня (п’ятниця):

 • у Голосіївському районі – просп. Голосіївський, 116, просп. Академіка Глушкова, 25-53;
 • у Деснянському районі – вул. Шолом Алейхема (у межах вулиць Мілютенка та Кубанської України);
 • у Дніпровському районі – вул. Гродненська, 1/35-17-А, вул. Алматинська, 64-74;
 • у Печерському районі – пров. Виноградний, 4-6, перетин вулиць Леоніда Первомайського та Мечникова;
 • у Солом’янському районі – вул. Освіти (у межах вул. Вузівської та Максима Кривоноса), пров. Ковальський (у межах вулиць Металістів та Смоленської);
 • у Шевченківському районі – вул. Ризька, 1, вул. Деревлянська, 16-20, вул. Бульварно-Кудрявська, 2-4, міжвуличний проїзд біля скверу в межах вулиць Олеся Гончара, 65-А та Богдана Хмельницького, 94.

01 серпня (субота) 2020 року в:

 • Голосіївському районі – вул. Паньківська; вул. Голосіївська, 4-10;
 • Деснянському районі – вул. Лісківська (в межах вулиць Милославської та Радунської), вул. Марини Цвєтаєвої (в межах вул. Миколи Закревського та просп. Володимира Маяковського);
 • Дніпровському районі – бульв. Амвросія Бучми, 2-10;
 • Оболонському районі – вул. Петра Калнишевського, 1-5;
 • Печерському районі – вул. Катерини Білокур;
 • Подільському районі – просп. Степана Бандери (біля Куренівського парку);
 • Святошинському районі – вул. Григоровича Барського, 7;
 • Солом’янський район – вул. Стадіонна (в межах вулиць Митрополита Василя Липківського та Богданівської);
 • Шевченківському районі – вул. Подвойського, 2-12.

2 серпня (неділя):

 • Голосіївському районі – вул. Маршала Конєва (в межах вулиць Михайла Ломоносова та Василя Касіяна);
 • Дніпровському районі – вул. Сулеймана Стальського (у межах вулиць Райдужної та Старосільської);
 • Святошинському районі – вул. Семашка, 10.
 • Печерському районі - вул. Джона Маккейна (в межах вулиць Іоана Павла II та Чигоріна);
 • Шевченківському районі – вул. Татарська, 32-38.
НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У парку імені Тараса Шевченка до 15 вересня триватиме «Кіновернісаж просто неба» – безкоштовний літній кінотеатр, де проводитимуть покази найкращих українських фільмів останніх років.

У програмі авторське кіно, гучні прем’єри, стрічки, що зібрали найбільшу касові збори й отримали призи на кінофестивалях, а також дитяче та підліткове кіно тощо.

Програма першого тижня:

27 липня – «Заборонений / Художній фільм про Василя Стуса», 2019, реж. Роман Бровко. Фільм представить знімальна група;

28 липня – «Коли падають дерева», 2018, реж. Марися Нікітюк;

29 липня – «Фокстер & Макс», 2019, реж. Анатолій Матешко;

30 липня – «Припутні/The Strayed», 2017, реж. Аркадій Непиталюк;

31 липня – «ГЕРОЙ МОГО ЧАСУ», 2018, реж. Тоня Ноябрьова. Фільм представить знімальна група.

Організатор заходу – українська кінокомпанія Up Ua Studio. Проєкт реалізується за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».


Посилання: https://bit.ly/2WZIikK

НОВА ІНФОРМАЦІЯ

У вівторок, 28 липня 2020 року, у Контактному центрі міста Києва відбудеться «пряма лінія» за участю директора СП «Енергозбут» КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» Лопатіна Костянтина Олександровича.

«Пряма лінія» триватиме з 12:00 до 13:00, під час якої мешканці міста матимуть можливість задати актуальні питання, які цікавлять їх найбільше. Дзвінки прийматимуться за номером «15-51».

Так, на обговорення будуть винесені наступні питання:

 • Проведення перерахунків та коригувань у нарахуваннях;
 • Передача показань квартирних лічильників і способи оплати за спожиті послуги;
 • Забезпечення централізованим гарячим водопостачанням мешканців Києва;
 • Встановлення, опломбування, повірка квартирних приладів обліку;
 • Підготовка внутрішніх і зовнішніх будинкових мереж до опалювального сезону та ін.

Нагадаємо, що слідкувати за спілкуванням усі охочі зможуть на сайті Контактного центру міста Києва, а також на офіційному каналі в Youtube, де відбудеться трансляція в режимі «онлайн»


Посилання: https://bit.ly/300hbYC